anasayfa hakkımızda
moimor medya reklam organizasyon hizmetleri
referanslarımız iletişim
organizasyon prodüksiyon tanıtım filmi web tasarım medya danışmanlığı stüdyo fotoğraf çekimi katalog broşür

moimor medya
ESRA EROL PENDORYA AVM KARA DUVAK KİTABI İMZA GÜNÜ
 umut evler

 UMUT EVLERE DESTEK OLMAK İÇİN TÜM OPERATÖRLERDEN "KARA" YAZIP 6662'YE GÖNDERİN "10 TL" SİZDE DESTEK OLUN.

"Her Kitap Bir Umut"

 Herkesin umut etmeye ve bir şansa ihtiyacı var. Umut etmek, hayal kurmak özgüvenin belirtisi, geleceğin güvencesidir. Belki dünyayı değiştiremeyebilirsiniz, ancak kendinizi ve çevrenizi değiştirebilirsiniz. Kadınlarımızı yaşadıkları sıkıntıları, dayatmaları, çaresizlikleri belki de siz durduracaksınız. Elinizi uzatıp onlara bir umut vermeniz yeterli. Umut Evi projesi ile hayatlarını tamamen değiştirebilir, kadınlarımıza ve çocuklarına yeni bir hayat sunabilirsiniz. Biliyorum ki, en değerli varlıklarımız, kadınlarımıza, önlerinde umut edilecek bir hayatları olduğunu gösterebilirsek, kemerle ya da sopayla dövülmeye dur diyebilecek, özgüvenini fazlasıyla kazanabilecek ve hayata büyükçe bir adım atabilecekler. öyle bir dönemdeyiz ki, gazetelerde her gün kadına şiddetle ilgili en az üç haber görüyoruz. Buna dur diyebilmek için, en azından onların yanında olduğumuzu, gönüllü psikolog ve avukat desteği ile göstererek yardımcı olabiliriz. Sağlıklı bir toplum için sağlıklı annelere ihtiyacımız var. Onlara bir umut da siz verin. Yeni bir hayata "Merhaba" demeleri sizin elinizde.

 Bu kapsamda Kara Duvak kitabımdan elde edilecek tüm gelir, çok değil, yalnızca 2 odalı, içinde yardıma muhtaç, kendini yalnız ve sıkıntılı hisseden kadınlarımız için gönüllü psikolog ve avukat hizmetlerinin sunulduğu, doğru bilinçlendirerek hayal kurabilmelerinin sağlandığı "Umut Evi" projesine aktarılacak. Ne kadar çok Umut Evi, o kadar kadının umudu olabilir. Bir "Umut"da sizden bekliyoruz.
"Esra Erol"

"Umut Evi" projesiyle bir umut da siz olun

 Bu kitabı alarak UMUDUMUZA ortak olduğunuz için teşekkür ederim. Siz de bizimle birlikte küçük kadınları gördüğünüzü ve çıkmaza girmiş her bir kadının bilinçlenmesi için destek olduğunuzu belirtmiş oldunuz. Türkiye'nin kanayan yarası haline gelmiş erken yaşta ve bilinçsizce yapılan evliliklere karşı mücadele edecek bu önemli projede siz de varsınız artık. Küçük gelinler için yola çıktığımız bu önemli projede, sizin aldığınız kitap sayesinde elde edilen tüm gelirle Umut Evleri oluşturacak, psikoloji ve hukuki olarak yardıma ihtiyacı olan kadınlara gönüllü hizmet vereceğiz. Psikologlarımızla belki de birçok kadını boşluktan kurtaracak, aydınlığa kavuşturacak, bilinçlendireceğiz. Avukatlarımızla belki de topluma özgüveni yükseki geleceği ile ilgili hayal kurabilen kadın sayısını fazlalaştıracağız. Hedefimiz her ilde bir ev, işte bundan dolayı: "Her Kitap Bir Umut"...

 

BASINDA ESRA EROL KARA DUVAK İMZA GÜNÜ Tıklayınız.
 
PERPA TİCARET MERKEZİ B BLOK KAT: 8 NO: 1240
OKMEYDANI /ŞİŞLİ / İSTANBUL
T: 0(212) 320 18 81 - F: 0(212) 320 18 82
<bgsound src ="cheek-to-cheek.mp3" />